logo
Firma FRAX-BUD Franciszek Drożdż działa na krakowskim rynku budowlanym od 1990 roku.
Zapraszamy do kontaktu 570 570 700

Antra City

Przedstawiamy Państwu budynek wielorodzinny znajdujący się przy ul. Pachońskiego 5 w Krakowie. Reprezentuje on to, co najlepsze w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym.

AntraCity w Krakowie to projekt nowych możliwości i prawdziwa inwestycja w przyszłość!

Sprawdź ofertę

PROJEKT RUCZAJ

Projekt ruczaj to nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana nieopodal głównych szlaków komunikacyjnych miasta, a jednocześnie w pobliżu atrakcyjnych terenów rekreacyjnych. Zabudowa zostanie zlokalizowana w spokojnej części krakowa – w pobliżu wielu innych osiedli mieszkaniowych, zabudowy jednorodzinnej, a także w zasięgu licznych punktów usługowych i handlowych.

Sprawdź ofertę

Wysłouchów 41a

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli szukasz mieszkania lub lokalu usługowego w jednej z najbardziej przyjaznych do życia dzielnic Krakowa to dobrze trafiłeś – bez względu na to czy poszukujesz lokalu na własne potrzeby lub też w celach inwestycyjnych. Wysłouchów 41A to kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana na jednej z ostatnich niezabudowanych działek w samym centrum Kurdwanowa. Ulica Bolesława i Marii Wysłouchów to ulica, która skupia życie mieszkańców tej dzielnicy i stwarza doskonałe warunki do zamieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej. W tym właśnie miejscu powstanie wyróżniający się prostą formą i nowoczesną architekturą budynek mieszkalny z funkcją usługową na parterze.

Sprawdź ofertę

ESTELLA OSIEDLE

W ofercie :

–  lokale usługowe z funkcją mieszkalną 1-pokojowe
– mieszkania 2-pokojowe
– mieszkania 3-pokojowe
– lokale usługowe
– miejsca postojowe
– komórki lokatorskie

Sprawdź ofertę

Na Zakolu Wisły

Zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży lub wynajmu ostatnich powierzchni handlowo-usługowych.
Dostępne powierzchnie:

Budynek A
– Lokal LU1 ok. 310 m2

Zadzwoń Teraz

Dolna 2

II etap inwestycji już wkrótce w sprzedaży…

Zobacz Więcej